Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Пропонується спростити видачу «іменних» автономерів

1 жовтня 2018, 15:30
272
0
Реклама

МВС запропонувало внести зміни до діючого Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються на індивідуальне замовлення їх власників.

Після затвердження змін іменні автономери можна буде замовляти онлайн. Сервісний центр потрібно буде відвідати лише для того, аби перереєструвати свій автомобіль і змінити техпаспорт.

Комбінації на номерах можуть бути такими:

- букви - кирилиця або латиниця - не більше семи символів. Одночасне використання алфавітів дозволено лише у випадках збігу написання букв;

- букви і цифри - не більше вісьми символів;

- букви, цифри і графічний елемент;

- букви і графічний елемент

Використання самих лише цифр не допускається, а для розміщення зображення, необхідно надати дозвіл його правовласника.

Замовлення номера починатиметься з аутентифікації особи за допомогою електронного цифрового підпису, після чого необхідно буде вказати регіон реєстрації та бажаний номер (система автоматично перевірить по базі можливі збіги), обрати спосіб доставки (самовивіз із сервісцентру або доставка за адресою «підприємством, яке належить до сфери управління МВС»), оплатити замовлення.

Протягом двох тижнів авто перевірять по базах МВС (право власності, наявність арештів тощо) та запропонують для затвердження проект. Виготовлення номеру триватиме не більше двох місяців.

Ціни лишаться тими ж: перші три символи - 300 грн, кожен наступний - 90, графічний елемент - 500 грн.

Збереження індивідуального номеру при зміні машини або ж передача його іншій особі за новим порядком не потребуватиме додаткових документів та відбуватиметься в територіальному сервісцентрі протягом одного робочого дня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини