Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Статистична звітність може спроститись

3 жовтня 2018, 16:30
184
0
Реклама

Мінекономрозвитку оприлюднило проект постанови КМУ, яким передбачаєтся визнання такими, що втратили чинність 16 інших постанов (в цілому, чи окремих пунктів) з питань подання звітності (акумулювання статистичних показників).

Зазначається, що на сьогодні ці види звітності не передбачені актами вищої юридичної сили та втратили свою актуальність. Зміни стосуються сфери моніторингу цін та тарифів, статистичних показників порядків обліку та звітності, обліку в сфері дорожнього руху та використання відходів і лому дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння.

Частина постанов затверджувались на виконання законів, що втратили свою чинність у зв'язку із прийняттям Податкового кодексу. Фактично проектом запропоновано привести нормативно-правові акти КМУ у відповідність до вимог Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

***

Нагадаємо, що ІПС ЛІГА:ЗАКОН містить розділ «Ситуації», у яких містяться матеріали щодо практичного застосування законодавства. Так, наприклад, ситуація «Документальна планова перевірка» містить роз'яснення з таких питань, як проведення документальних планових перевірок, проведення податкової перевірки у разі вилучення документів правоохоронними органами та інші.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини