Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Українська мова буде єдиною офіційною

5 жовтня 2018, 09:30
248
0
Реклама

Верховна рада прийняла за основу проект Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (№5670-д), яким пропонується визначити порядок функціонування і застосування української мови як державної в усіх сферах життя, окрім сфери приватного спілкування та здійснення релігійних обрядів.

Законопроектом передбачається, що держава забезпечує застосування української мови як державної на всій території України та у всіх сферах суспільного життя, а також у міжнародному спілкуванні та при здійсненні посадовими особами представницьких функцій. Завданням держави є розвиток української мови, як самобутньої мови титульної нації. Робиться це з метою зміцнення національної самосвідомості та збереження національної культури, традицій, звичаїв та історичної пам'яті української нації.

Нагадаємо, що з 13 жовтня Нацрада з питань телебачення та радіомовлення розпочне моніторинг дотримання мовних квот національними телеканалами. За чинними вимогами, 75% продукту телеканалів повинен бути україномовним. При цьому особлива увага буде приділятися мові ведучих та озвучуванню фільмів на телеканалах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини