Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Liga:REPORT став частиною «ОК, Альфа!»

22 жовтня 2018, 14:03
467
0
Реклама

Сервіс подання електронної звітності та документообігу Liga:REPORT від ЛІГА:ЗАКОН став важливою складовою нового омніканального інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!». Це дозволить ФОП, які є клієнтами банку, легко формувати і подавати звітність до податкових органів через інтегрований е-сервіс. Додаткова авторизація не потрібна - усі дані заповнюватимуться автоматично.

Окрім того, ФОП зможуть провести моніторинг потенційних і діючих бізнес-партнерів за допомогою сервісу CONTR AGENT компанії ЛІГА:ЗАКОН, щоб бути впевненим у безпеці власного бізнесу. Спеціальні умови запропоновано і на користування популярним серед бухгалтерів та підприємців онлайн-сервісом персональної підтримки «ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ» від ЛІГА:ЗАКОН.

У свою чергу необхідні для підприємців послуги «Альфа-Банку Україна» стають частиною платформи LIGAZAKON.NET, яка працює як екосистема для бізнесу. Така колаборація суттєво розширює можливості як клієнтів банку, так і користувачів сервісів ЛІГА:ЗАКОН. Вона спрямована на те, щоб підприємці могли мінімізувати зусилля і час на рутинні дії, зосередившись на розвитку бізнесу.

«Наш пріоритет - створення екосистеми для вирішення потреб бізнесу. Це - головна цінність, яка об'єднує нас із нашим новим партнером, - зазначила Ольга Таранова, бізнес-лідер Liga:REPORT. - Ми прагнемо використовувати усю потужність сучасних технологій для того, щоб зробити ведення бізнесу безпечнішим, а звітність до держорганів - легкою та доступною».

Це вже не перший партнерський проект компанії ЛІГА:ЗАКОН. У вересні Liga:REPORT оголосив про інтеграцію з сервісом документообігу «Вчасно», трохи раніше - з сервісом «Документ Онлайн».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини