Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Найдорожча земля у Черкаський області, найдешевша – в Житомирській

19 листопада 2018, 11:42
727
0
Реклама

Мінагрополітики підготувало проект змін до Порядку нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, якими встановлюються нові показники.

Роботи із загальнонаціональної нормативної грошової оцінки здійснені ДП «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Отримана технічна документація пройшла обов'язкову державну експертизу.

Відтак, 1 га ріллі найдорожчий у Черкаський (33 646 грн) та Чернівецькій (33 264 грн) областях, найдешевший - у Житомирській (21 411 грн) та Львівській (21 492 грн).

Нагадаємо, що Податковим кодексом визначені ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено. Так, ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі не більше 5%, а для сільськогосподарських угідь - від 0,3 до 5% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі.

***

Для оперативної реакції при вирішенні будь-яких земельних питань варто відстежувати зміни в реєстрі нерухомості за допомогою електронних засобів. Таку можливість надає спеціальний сервіс SMS-МАЯК, запущений на технічній базі ЛІГА:ЗАКОН. З його допомогою про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням в кабінеті користувача. Для інформування про початок та хід реєстраційної процедури щодо земельних ділянок призначений сервіс SMS-МАЯК ЗЕМЛЯ.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини