Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Суд поставив крапку у справі BAILEYS

22 грудня 2018, 14:30
874
0
Реклама

Колегія суддів Касаційного господарського суду винесла постанову про заборону компанії «Котнар-М» використовувати позначення O'Dailys на власних алкогольних виробах в усіх варіаціях.

Виробник лікеру BAILEYS компанія R&A BAILEY&Cо настоювала, що її торгова марка широко відома в Україні і виробництво «Котнаром» продукції, схожої на оригінал, порушує її інтелектуальні права.

Суд задовільнив касаційну скаргу частково: він залишив у силі заборону використання позначення O'Dailys, але скасував вимогу до «Котнар-М» та ТД «Медіатрейдинг» вилучити та знищити всю продукцію під цим найменуванням.

Окрім того в силі залишилось вимога видалити назву O'Dailys з упаковок продукції, документів, рекламних матеріалів тощо.

Як ми писали раніше, «Котнар-М» за випуск O'Dailys був оштрафований Антимонопольним комітетом загальну суму 6,7 млн грн. Це рішення стало черговим у низці притягнення до відповідальності українських компаній за імітацію відомих брендів алкогольної продукції.

***

Нагадаємо, що система аналізу судових рішень VERDICTUM від ЛІГА:ЗАКОН - це інформаційна система нового покоління, що здатна комплексно забезпечити потребу юридичних та аудиторських фірм, юрисконсультів і адвокатів у правовій інформації в зручній формі та максимально повному обсязі.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини