Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Імпорт товарів для переробки буде спрощено

29 грудня 2018, 12:35
268
0
Реклама

Нацбанк постановою від 27.12.2018 №158 вніс зміни до Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями.

Відтепер імпортні операції суб'єктів ЗЕД при ввезенні певної групи товарів банки зніматимуть з контролю після отримання інформації з реєстру митних декларацій типу ІМ-51 («Переробка на митній території»). Йдеться про товари, що будуть перероблюватися і забезпечувати створення доданої вартості в Україні.

Дане рішення прийнято Національним банком після отримання численних звернень бізнесу та проведення консультацій з Міністерством фінансів та Державною фіскальною службою.

Через можливе на першому етапі несвоєчасне внесення відповідної інформації до реєстру митних декларацій, такі операції можна буде зняти з контролю також і на підставі повідомлення митного органу із засвідченою копією митної декларації.

Раніше ми писали, що у Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект №9388, зовнішньоекономічну діяльності пропонується вивести з-під дії Закону «Про ліцензування видів господарської діяльності».

***

Нагадаємо, що офіційні роз'яснення ДФС щодо митних правил, декларацій, конкретних ситуацій (ресурс «ЗІР») у зручному форматі представлені у розділі «Аналітичні матеріали» ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини