Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На водіїв Києва чекають великі штрафи

26 червня 2019, 14:35
1703
1
Реклама

У вересні минулого року набув чинності Закон № 2262-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів", який передбачає жорсткі санкції як для порушників правил паркування в містах, так і для тих, хто відмовляється оплачувати паркувальні талони.

Відповідно до Закону інспектори з паркування можуть виписати постанову про штраф водієві, який припаркувався в недозволеному місці або не заплатив за паркування. Присутність водія необов'язкова - штраф залишають на лобовому склі разом із фото автомобіля на фоні найближчого будинку.

Стежити за правильним паркуванням тепер повинні інспектори з паркування. Майже цілий рік служба не могла почати діяти так, як передбачалося: потрібно було затвердити форму, замовити спеціальні планшети для співробітників, продумати їх маршрути. З липня 2019 року інспектори почали роботу.

Перші 2 місяці водії не отримуватимуть штрафів - тільки попередження. Після цього за паркування в недозволеному місці штрафуватимуть на 510 гривень, автомобіль відправлятимуть на евакуаторі на штрафмайданчик - за це теж доведеться сплатити суму приблизно вдвічі більшу, ніж штраф.