Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Пенсію в Україні відтепер можна оформити онлайн

12 серпня 2019, 11:00
13458
5
Реклама

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду. Про це ПФ повідомив 9 серпня на офіційному сайті.

Сервіс надає можливість призначення пенсії дистанційно. Для цього необхідно подати документи в електронному вигляді - заява та копії документів, завірені електронним підписом. Після прийняття рішення про призначення пенсії, заявник отримує повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

«Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому» - передає прес-служба ПФ.

Зростання пенсій: де українці отримують найвищі виплати

Окрім цього, в установі нагадують: на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України працює низка сервісів для пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників. Це, зокрема:

- налаштування послуги безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);

- отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом;

- отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж та щомісячні відрахування єдиного соціального внеску роботодавцем;

- кабінет страхувальника, через який можна отримати інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу, а також електронні «Довідки про трудовий та страховий стаж» працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

Раніше ми писали про те, що нова податкова служба стане онлайн-сервісом для підприємців.

Читайте також: ДФС оприлюднила проект наказу про зміни порядку обліку платників ЄСВ

На Платформі ЛІГА:ЗАКОН з'явився новий сервіс - Національний юридичний каталог України. Сервіс створений для самозайнятих і корпоративних юристів, а також для тих, хто хоче отримати юридичні послуги.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини