Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На новорічні свята українців чекають 8 вихідних

15 серпня 2019, 12:30
3366
1
Реклама

Ще 10 січня Кабмін розпорядженням № 7-р рекомендував керівникам підприємств перенести робочі дні з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня та з вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

В результаті на Новий рік очікується чотири вихідних дні: з неділі по середу (29 грудня - 1 січня).

Також Кабмін вже підготував проект розпорядження про перенесення робочих днів у 2020 році, яким пропонується перенести робочий день з понеділка 6 січня на суботу 11 січня.

У такому разі (якщо розпорядження буде прийнято в цій редакції) на різдвяні свята буде також чотири вихідних підряд (з 4 по 7 січня), а субота, 11 січня, буде робоча.

Нагадаємо, Мінсоцполітики також надало рекомендаційне розпорядження щодо робочого часу в 2020 році, а найближчі довгі вихідні будуть з 24 по 26 серпня.

Якщо ви вирішили відкрити свою компанію в Україні, ви можете зареєструвати свою ТМ з допомогою PatentBot - інноваційного партнерського сервісу ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс доступний цілодобово. Ознайомитися з сервісом можна за посиланням.

Нагадаємо, що на порталі ЛІГА:ЗАКОН Бізнес є можливість підписатися на розсилку і щотижня, щоп'ятниці, отримувати дайджест найважливіших ділових новин.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини