Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпраці знову почне перевіряти бізнес

22 серпня 2019, 11:42
15059
0
Реклама

Кабмін дозволив інспекторам Державної служби праці проводити інспекційні перевірки підприємців. Таке рішення було прийнято 21 серпня.

Уряд схвалив проект постанови, згідно з яким інспектори зможуть безперешкодно, без попереднього повідомлення в будь-який час відвідувати виробничі, службові та адміністративні приміщення юросіб незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, фізосіб, які використовують найману працю, а також робочі місця працівників, розташовані поза цими приміщеннями, для проведення інспекційних відвідувань з питань, що належать до їх компетенції.

Детальніше про проект читайте тут. Остаточна редакція постанови поки не оприлюднена.

Нагадаємо, 14.05.2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв постанову у справі №826/8917/17, якою визнав недійсною постанову КМУ від 26 квітня 2017 р. №295 "Про деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України і статті 34 Закони України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Читайте також:

Новий порядок перевірок Держпраці

ТОП-5 позицій судів у спорах з Держпраці

Дізнатися чи потрапила ваша компанія у графіки планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна також за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини