Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Публічна кадастрова карта тепер доступна на мобільних пристроях

29 серпня 2019, 10:52
9362
0
Реклама

Держгеокадастр запустив тестову версію Публічної кадастрової карти з новою архітектурою, дизайном та інтерфейсом, адаптованим для використання на мобільних пристроях. На період тестування портал буде доступний за адресою - https://newmap.land.gov.ua, а згодом - за традиційним посиланням https://map.land.gov.ua.

Впроваджено такі нові сервіси:

- навігація по карті за назвою населеного пункту;

- пошук за географічними координатами;

- у разі використання мобільної версії на карті доступні елементи геолокації.

Також користувачі можуть взяти участь в опитуванні та надати пропозиції або коментарі щодо покращення роботи Публічної кадастрової карти. Форма опитування розміщена вгорі сторінки тестової версії.

Читайте також: власники нерухомості повинні заплатити податок до 1 вересня

Крім того, Кабмін визначив порядок збирання та передачі інформації під час моніторингу земель, виклавши в новій редакції Положення про моніторинг земель.

Відповідна постанова № 760 була прийнята на засіданні 21.08.2019.

Об'єктом моніторингу є всі землі незалежно від форми власності на них. Складовою частиною моніторингу земель є моніторинг ґрунтів.

Крім того, внесено зміни до Порядку ведення Державного земельного кадастру.

Зокрема, встановлено, що повноваження державних кадастрових реєстраторів Держгеокадастру та його територіальних органів перерозподіляються відповідно до зміни меж адміністративно-територіальних одиниць без зміни у кадастровому зонуванні відповідної території.

Раніше ми писали про те, що Зеленський хоче провести земельну реформу та повернути казино.

Нагадаємо, для оперативної реакції на незаконні дії щодо вашої нерухомості варто скористатись сервісами SMS-МАЯК та SMS-МАЯК ЗЕМЛЯ. Про зміни в реєстрі вони повідомлять за допомогою SMS-повідомлення, електронного листа, а також повідомлення в кабінеті користувача.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини