Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Державну службу реформують

19 вересня 2019, 14:25
2833
0
Реклама

Народні депутати ухвалили Закон "Про внесення змін до деяких законів України відносно перезавантаження влади" (проект № 1066).

Документом вносяться зміни до законів "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку і управління активами, отриманими від корупційних і інших злочинів", "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади" і "Про державну службу".

ЛІГА:ЗАКОН запрошує на конференцію про захист бізнесу Safe Side 2.0. Програма конференції побудована на обговоренні останніх змін в законодавстві і реальним ситуаціям українських компаній. Реєструйтеся за посиланням

Більшість змін очікуються в Законі "Про державну службу":

- дія норм законодавства про працю буде поширюватися на держслужбовців тільки в частині відносин, які не врегульовані Законом про держслужбу;

- виключено норму про створення спеціальної комісії перевірки фактів, викладених в скарзі на держслужбовця;

- внесено зміни до порядку проведення конкурсу на вакантну посаду;

- закріплено порядок підписання контракту про проходження державної служби (контракт буде укладатися на строк до 3 років і може бути один раз продовжений за угодою сторін на той же строк) ;

- якщо раніше мінімальний термін проходження випробувального терміну не був встановлений, тепер він становитиме не менше одного місяця;

- виключено норму про можливість держслужбовцям оскаржити рішення про зміну істотних умов державної служби;

- оплата праці держслужбовців буде залежати від займаної посади, результатів службової діяльності, стажу державної служби, рангу і умов контракту (у разі його укладення).

Закон набуде чинності на наступний день після опублікування, окрім положень про контракт, які набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна з допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також дайджест про перші кроки і рішеннях нової влади.

На Платформі ЛІГА:ЗАКОН з'явився новий сервіс - Національний професійний юридичний каталог України Liga:BOOK. Сервіс створений для юристів, а також для тих, хто хоче отримати юридичні послуги.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини