Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Гончарук розповів, яким чином перезавантажать державну службу

25 вересня 2019, 13:56
2260
0
Реклама

24 вересня в газеті «Голос України» був опублікований Закон № 117-IX "Про внесення змін до деяких законів України відносно перезавантаження влади". Верховна Рада прийняла цей документ 19 вересня.

Закон набув чинності сьогодні, 25 вересня, крім положення щодо контракту про проходження державної служби (та деяких інших), які набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук оголосив про початок перезавантаження влади. Про це він написав у Facebook.

«Час тих, хто звик «відсиджуватися» на роботі замість того, щоб працювати, вичерпано! Нарешті ми зможемо ефективно управляти державними органами - бачити реальні результати тих, хто дійсно працює», - зазначив він.

Також прем'єр-міністр розповів, яким чином буде відбуватися перезавантаження влади:

- запроваджується контрактна державна служба. «Контракт має стати головною мотивацією працювати на результат»;

- ліквідуються бюрократичні бар'єри, які сповільнювали прийняття кадрових рішень через неефективну роботу держслужбовців: "Раніше таких співробітників не могли звільнити роками через пекельну бюрократію";

- змінюється структура оплати праці: «Більше продуктивності - вища премія».

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна з допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Читайте також дайджест про перші кроки і рішеннях нової влади.

ЛІГА:ЗАКОН запрошує на конференцію про захист бізнесу Safe Side 2.0. Програма конференції побудована на обговоренні останніх змін в законодавстві і реальним ситуаціям українських компаній. Реєструйтеся за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини