Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Збільшено штраф за відмову у проїзді пільговикам

3 жовтня 2019, 17:40
5691
0
Реклама

Рада прийняла закон, який посилює відповідальність за безпідставну відмову у пільговому перевезенні громадян. Так, Парламент ухвалив законопроект №0893, який пропонує зміни до ст. 133-1 КУпАП.

Тепер за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян передбачена адміністративна відповідальність: штраф 850 грн (п'ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Раніше цей штраф становив 136 грн, в першому читанні була запропонована редакція, де штраф становить 2550 грн.

Для довідки: право на пільговий проїзд не може бути обмежене. Відповідно до п. 10 ст. 145 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою КМУ від 18.02.1997 р. №176, перевізник зобов'язаний здійснювати перевезення пасажирів з квитками і пасажирів, яким, згідно з законодавством, надано пільги щодо плати за проїзд.

У випадку порушення вашого права на пільговий проїзд ви можете звернутись за захистом цього права із заявою або скаргою до працівників поліції або до територіального управління Державної служби України з безпеки на транспорті для відновлення порушеного права.

Читайте також:

- За що можуть заблокувати карту киянина

- Запроваджено нові штрафи за перевантажені фури

- Закон про столицю перепишуть

Cудові рішення за цікавою вам тематикою ви можете знайти у системі аналізу судових рішень VERDICTUM. Отримати тестовий доступ в VERDICTUM можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини