Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українців очікує додатковий вихідний день

7 жовтня 2019, 10:35
7955
0
Реклама

У жовтні українців очікує додатковий вихідний - 14 жовтня. Згідно ст. 73 КЗпП цей день відзначається День захисника України.

У святкові дні допускаються роботи, припинення яких неможливе через виробничо-технічні умови (безперервно діючі підприємства, установи, організації), роботи, викликані необхідністю обслуговування населення. У ці дні допускаються роботи із залученням працівників у випадках та в порядку, передбачених статтею 71 цього Кодексу.

Робота у вказані дні оплачується в подвійному розмірі.

Також нагадаємо, українці відпочиватимуть 8 днів на зимові свята. На Новий рік очікується чотири вихідних дні: з неділі по середу (29 грудня - 1 січня) і на різдвяні свята також заплановано чотири вихідних підряд (з 4 по 7 січня), а субота, 11 січня, буде робоча.

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна з допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

На Платформі ЛІГА:ЗАКОН з'явився новий сервіс- Національний юридичний каталог України Liga:BOOK. Сервіс створений для юристів, а також для тих, хто хоче отримати юридичні послуги.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини