Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада сьогодні розгляне зміни до Податкового кодексу

15 жовтня 2019, 10:25
1301
0
Реклама

Сьогодні, 15 жовтня, о 12.30 почнеться засідання Верховної Ради. До другого читання заплановано розгляд проектів №1008 (про скорочення складу Верховного Суду), №1035-2 - про скасування виплат депутатам за прогули, №1036-1, яким нардепи пропонують не зачитувати в сесійному залі депутатські запити, №1044-1 - про запровадження електронного документообігу у Верховній Раді.

Потім нардепи перейдуть до першого читання законопроектів:

№1067 - про дерегуляцию у сфері господарської діяльності, обрання належних інструментів державного регулювання доступу до ринків;

№1209, №1209-1 і №1210, №1210-1, які пропонують впровадити оподаткування експортних операцій, виключити з Податкового кодексу положення про особисту відповідальність податкових інспекторів, збільшити штрафні санкції за порушення строків реєстрації податкових накладних і передбачити оподаткування курсових різниць.

Що потрібно знати про законопроект №1210 і як на нього реагує бізнес.

Стежте за оновленнями в модулі "Законопроекти" інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН. Тестовим доступом до продуктів ІПС ЛІГА:ЗАКОН можна скористатися тут

Читайте також:

Федерація роботодавців розкритикувала проект змін до Податкового кодексу

Бізнес проти передчасних рішень в модернізації податкових правил

Дізнатися чи потрапила ваша компанія до графіку планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини