Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Де знайти реквізити для сплати податків після переходу на IBAN

25 жовтня 2019, 11:09
14741
0
Реклама

З 1 жовтня 2019 реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів змінились відповідно до вимог стандарту ІВАN. Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».

Читайте також: Як перевірити номер свого рахунку IBAN

Дізнатися про нові реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та інших платежів можна з таких джерел:

1. На офіційному вебпорталі ДПС в рубриках Бюджетні рахунки або Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

2. У приватній частині Електронного кабінету в меню «Стан розрахунків з бюджетом» платник податків має доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів. В меню відображається зведена інформація по кожному виду платежу, зокрема, бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису.

3. У контролюючого органу ДПС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Спростити процес сплати податків та подачу звітності до держорганів допоможе бот-бухгалтер ReporTax для ФОП.

Читайте також:

Дайджест важливих податкових новин

Як правильно сплатити єдиний податок на рахунки IBAN ФОП-спрощенцям на III групі

Податківцям можуть дозволити закривати непрацюючих ФОПів

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook, щоб бути в курсі важливих змін для бізнесу в Україні, а також на розсилку та отримуйте щотижневий дайджест найважливіших ділових новин!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини