Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як дати раду автопарку, хто допоможе?

26 листопада 2019, 13:51
1109
0
Реклама

Наявність двох автівок може зробити вас власником автопарку, але впоратися з автопарком досить важко: запам'ятовувати дату кожного ТО, дату закінчення дії поліса ОСЦПВ (автоцивілка), записуватися на ремонт, шукати СТО. Що вже говорити про цілі компанії, які займаються вантажоперевезеннями та мають до 300 машин у своєму арсеналі.

Кожен підприємець як і сам водій знає, скільки клопоту може завдати один автомобіль. А коли їх 2, 5, 10, 100 - без допомоги точно не обійтися. Тут на допомогу приходить агент або персональний менеджер. Поміркуємо, чим можуть бути корисні та в чому їх недоліки.

Безпосередня користь агента в тому, що завдання, пов'язані зі страхуванням автомобіля, він візьме на себе. І до страхової компанії зателефонує, і про продовження дії полісів нагадає, і допоможе з врегулюванням питання виплат.

Недоліки: у більшості випадків агенти є представниками конкретної страхової компанії, де вище голови ви стрибнути не зможете. Так, від більшої кількості автівок ваша знижка буде зростати, але якщо у вашому автопарку їх від двох до п'яти - про знижку можна забути. До того ж, в більшості випадків пропозицію для всіх автомобілів ви отримаєте тільки від однієї страхової компанії.

З персональним менеджером у вас можуть бути пропозиції від різних страхових компаній під кожен автомобіль. Тут ви зможете заощадити на кожному полісі автоцивілки для корпоративних клієнтів.

Складно встежити за всіма полісами від різних страхових компаній, за датою закінчення їх дії? Так, але це вже не ваша турбота, а вашого персонального менеджера. Він вже склав таблицю в Excel і веде облік всіх полісів і пропозицій від страхових компаній.

Може трапитися так, що випаде зовсім невдалий день, і автомобіль з вашого автопарку раптом потрапить у ДТП. Сподіватимемося, що всі залишаться цілі та неушкоджені, а водії транспортних засобів знайдуть спільну мову. Виплати по автоцивілці для юридичних осіб виплачують тільки для заліза, це теж важливо знати! До того ж, якщо водій не розминувся з «немолодим» авто, то виплати по ОСЦПВ залежатимуть від його зносу - більшість страхових компаній так зменшують виплати. Можливий й інший результат - автомобіль потерпілого може бути іномаркою останньої моделі - тут автоцивілка не буде всесильною і покриє тільки передбачений законом ліміт (виплати з 21.09.2019 по майну - 130 тис грн), решту доведеться виплачувати з власної кишені. Невже ви забули про кмітливість вашого персонального менеджера? З такої ситуації можна вийти успішно і вкластися в ліміти або, принаймні, зменшити частину, яку вам потрібно покрити самостійно. Якщо постраждала особа не проти довірити пошук СТО вашому менеджеру, він зателефонує станціям, дізнається розцінки і домовиться про ремонт за розумною ціною!

Невже власникам автопарків потрібно співпрацювати ще з кількома людьми, щоб бути спокійними за свої автівки? Тут вже можна відповісти - ні. Онлайн-сервіс для автомобілістів Autobooking.com і на ТО запише, і на СТО, а також допоможе зі страховкою для авто та нагадає про дату закінчення дії поліса. Всі функції персонального менеджера у вашому телефоні, на одному сайті в один клік!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини