Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Тривалість відпустки за власний рахунок можуть збільшити до 30 днів

4 грудня 2019, 11:05
3716
0
Реклама

Відповідно до ст. 84 КЗпП, окрім основної та додаткової щорічної відпустки, працівник може взяти відпустку за сімейними обставинами - за свій рахунок. Строк такої відпустки не повинен перевищувати 15 календарних днів на рік.

Проте Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на брифінгу про реформування сфери зайнятості населення висловив пропозицію збільшити цей строк до 30 днів.

“Зараз максимальний строк відпустки за свій рахунок становить 15 днів, ми пропонуємо 30 днів. Насправді, ми пропонуємо людям йти у відпустку за свій рахунок, коли вони цього хочуть”, - сказав він.

Милованов заявив, що скорочення строку перебування на лікарняному є міфом. “Ще один міф - скорочення лікарняних і відпустки за свій рахунок. Таке не пропонується. Лікарняні ми плануємо залишити також до чотирьох місяців, як і зараз”, - пояснив міністр.

Розвивайте ваш юридичний бізнес онлайн - створіть або поновіть профіль в Національному професійному юридичному каталозі Liga:BOOK

Читайте також:

Як та з ким можна укладати договір про стажування замість трудового договору?

Як правильно скласти графік відпусток?

Як краще звільнитися: за власним бажанням або за угодою сторін?

Нагадаємо, що перевірити вашого контрагента на благонадійність і здійснювати його подальший моніторинг можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини