Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд планує скасувати частину штрафів для користувачів РРО

28 грудня 2019, 16:05
2365
0
Реклама

27 грудня Уряд схвалив проект змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» і низки законів України, які стосуються детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки.

Під час використання касових апаратів для суб'єктів господарювання передбачається зменшення відповідальності. Зокрема, у проекті прописана пропозиція скасування деяких видів штрафів у разі використання програмного РРО за: наприклад, за те, що контрольну стрічку не надруковано чи не створено в електронній формі, або ж за неподання звітності до контролюючих органів.

«Це необхідні зміни, які зроблять неможливими застосування штрафів до підприємців через імовірні недоліки РРО, зменшать ризик корупції з боку перевіряючих органів та допоможуть бізнесу адаптуватися до нових вимог щодо РРО», - коментує законопроект заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Дмитро Романович.

Проект змін до Закону також передбачає скасування штрафів за попереднє програмування найменування цін, товарів (послуг) та обліку їх кількості.

Уряд планує впровадження ризик-орієнтованого підходу при проведенні ДПС фактичних перевірок щодо додержання фізичними особами - підприємцями вимог у сфері застосування РРО.

Також завдяки проекту змін до Закону можна буде доопрацювати програмні РРО з урахуванням потреб бізнесу та цілей державної фіскальної політики.

Спростити процес сплати податків та подачу звітності до держорганів допоможе бот-бухгалтер ReporTax для ФОП. ReporTax показує податкову заборгованість та дозволяє її cплатити.

Читайте також:

- ТОП-15 ділових новин грудня

- ФОПи зможуть використовувати програмні РРО власної розробки

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини