Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці хочуть по-новому формувати плани перевірок бізнесу

3 січня 2020, 16:30
1847
0
Реклама

ДПС оприлюднила проект наказу Мінфіну, яким пропонується викласти у новій редакції Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків.

Відповідними змінами податківці планують:

- змінити підхід до процесу відбору платників податків для включення до плану-графіка проведення документальних планових перевірок;

- оновити критерії ризиковості від провадження господарської діяльності платників податків з урахуванням галузевої специфіки, регіональної специфіки, результатів попередніх аудитів, судової практики та даних, які можуть бути отримані від державних органів ("відкритих джерел").

При відборі платника податків до плану-графіка відповідно до вимог ст. 77 Податкового кодексу будуть враховуватися також вимоги:

- п. 102.1 ПК в частині граничних термінів проведення перевірки та визначення податкового зобов'язання платника податків;

- п. 77.3 ПК в частині заборони проведення документальної планової перевірки за окремими видами зобов'язань перед бюджетами, крім правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податків, зборів та єдиного внеску при виплаті (нарахуванні) доходів фізичним особам, ПДФО та зобов'язань за бюджетними позиками і кредитами, що гарантовані бюджетними коштами.

Спростити процес сплати податків та подачу звітності до держорганів допоможе бот-бухгалтер ReporTax для ФОП. ReporTax показує податкову заборгованість та дозволяє її cплатити.

Читайте також:

В 2020 році податківці проведуть 6147 перевірок

Уряд планує скасувати частину штрафів для користувачів РРО

Зверніть увагу на важливу аналітику:

До чого готуватися ФОПам: головні нововведення законів про РРО

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини