Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Через коронавірус продовжують падати світові ринки - Bloomberg

26 лютого 2020, 14:20
1481
0
Реклама

Видавництво Bloomberg повідомило, що спалахи коронавируса по всьому світу стали причиною обвалу світових ринків - їх падіння фіксують уже другий день поспіль.

25 лютого падіння на провідних європейських біржах склало близько 2%, такі ж втрати демонструють провідні індекси в США. Нові побоювання пов'язані насамперед з різким зростанням кількості хворих в Ірані, Італії та Південної Кореї.

Видання зібрало думки і прогнози світових експертів, і всі вони дуже різняться: деякі вважають, що вірус завдасть незворотні наслідки світовій економіці, інші також дотримуються думки про те, що вірус похитне стабільність багатьох країн, проте роблять більш оптимістичні прогнози.

Bloomberg посилається на дані, надані Oxford Economics. За заявою організації, міжнародної кризи в галузі охорони здоров'я може бути достатньо, щоб стерти більше 1 трлн доларів зі світового валового внутрішнього продукту. Вони також прогнозують спад економіки Європи в першій половині 2020 року. Цей ризик з'явився через різкий спалах епідемії в Італії, адже саме на Ломбардію, зону, закриту зараз на карантин, припадає 22% ВВП держави - пояснюють експерти.

Міжнародний валютний фонд також надав свої прогнози: на їхню думку, через епідемію глобальне економічне зростання втратить у 2020 році 0,1 процентного пункту росту і замість 3,3% складе 3,2%. Голова UBS Group AG Аксель Вебер менш оптимістичний, ніж МВФ. Він попередив, що глобальне зростання різко впаде з 3,5% до 0,5%.

Проте, експерти вважають, що один із факторів, що моделюють результат, будуть дії центральних банків та урядів щодо зменшення негативних наслідків вірусу.

Читайте також:

В Раді планують приймати нові кодекси

Імпортні товари в Україні можуть значно подешевшати

Пропонуємо ознайомитися з графіком заходів Академії ЛІГА:ЗАКОН

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини