Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Обвал цін на нафту: АМКУ очікує на зниження цін АЗС на бензин

10 березня 2020, 14:00
844
0
Реклама

Антимонопольний комітет України повідомляє про те, що очікує зниження цін на бензин на дизпаливо в Україні у зв'язку з падінням цін на нафту.

9 березня 2020 року був найсильніший обвал цін на нафту з 1991 року - вони знизились на 30%. У зв'язку з цим суттєве падіння цін очікується й на опт бензину та дизельного палива, що, у свою чергу, призведе до поступового зниження роздрібних цін на АЗС.

І хоча у повідомленні зазначено, що «між сирою нафтою і автомобільним баком є сила-силенна ланок - транспортування-переробка-знову транспортування-АЗС тощо», і негайного зниження цін очікувати не слід, Антимонопольний комітет України буде прискіпливо вивчати динаміку цін на ринку роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

Якщо ціни не будуть знижені, АМКУ розробить рекомендації з вимогами ужити заходів щодо встановлення роздрібних цін на високооктанові бензини та дизельне паливо на середньоринковому рівні. Як приклад Комітет навів зниження цін на АЗС, яке відбулось у грудні 2019, коли АМКУ надав відповідні рекомендації.

Отримати інформацію про наявну заборгованість, штрафи, пеню, переплату податків у тій системі, в якій ви працюєте, можна за допомогою нової функції «Стан розрахунків з бюджетом» у сервісі Liga:REPORT. Спростити процес сплати податків та подачу звітності до держорганів допоможе бот-бухгалтер ReporTax для ФОП. ReporTax показує податкову заборгованість та дозволяє її cплатити.

Читайте також: Бензин дозволили заправляти в пластикові каністри

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини