Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Коронавірус небезпечний для молодих людей так само, як і для літніх - Bloomberg

19.03.2020, 17:08
8826
1

Молоді люди у віці 20-50 років теж уразливі до хвороби, хоча і легше її переносять
Молоді люди у віці 20-50 років теж уразливі до хвороби, хоча і легше її переносять

Нові дані з Європи та США свідчать про те, що молоді люди не настільки стійкі до нового коронавірусу, як спочатку передбачалося - повідомляє Bloomberg.

Незважаючи на початкові дані з Китаю, згідно з якими люди похилого віку і люди з іншими захворюваннями були найбільш уразливі, молоді люди у віці від 20 до 50 років також серйозно хворіють. Багато потребують інтенсивної терапії. Ризик особливо високий для людей із захворюваннями, які ще не були діагностовані.

В Італії, яка найбільш постраждала з країн Європи, майже чверть з 28 000 пацієнтів з коронавірусом перебувають у віці від 19 до 50 років, згідно з даними сайту Statista.

За даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань, аналогічні тенденції спостерігаються в США. Серед майже 2500 з перших випадків коронавируса в США 705 були в віці від 20 до 44 років. Від 15% до 20% з них опинилися в лікарні, в тому числі 4% потребували інтенсивної терапії, відсоток смертності при цьому залишається низьким.

Але факт залишається фактом: ризик смерті різко зростає з віком. Серед пацієнтів старше 85 років 70% були госпіталізовані і 29% потребували інтенсивної терапії, згідно зі звітом CDC. Кожен четвертий помер, йдеться в щотижневому звіті по захворюваності та смертності.

При цьому чиновники всіх країн закликають молодь до сумлінної поведінки, зокрема, дотримуватися всіх приписів лікарів і вживати заходів безпеки, щоб знизити ризик захворювання.

Більше інформації про те, як попередити кризові ситуації бізнесу вже сьогодні отримуйте в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Відтепер ви зможете з вашою командою залишатися продуктивними та спільно працювати з інформаційно-правовим полем, уникаючи зовнішніх ризиків за допомогою Антикризового пакету інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН. Переходьте за посиланням та дізнавайтеся більше про антикризові рішення для вашого бізнесу.

Читайте також:

Податок на ліки тимчасово скасовано

У Київській області через коронавірус запроваджено режим надзвичайної ситуації


Увійдіть, щоб залишити коментар