Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

"UBER" та "BOLT" безкоштовно перевозитимуть медиків: що ще сказал Кличко у зверненні

20.03.2020, 13:30
1677
0

В Україні зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом, 3 людини померли: що робить місто
В Україні зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом, 3 людини померли: що робить місто

Сьогодні, 20 березня, києвський міський голова Віталій Кличко провів прес-брифінг щодо ситуації в столиці в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень.

Мер зазначив, що наразі в Україні зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом. 3 особи померли.

Що зроблено керівництвом міста для протидії поширення коронавірусної інфекції

З резервного фонду виділено 260 млн на закупівлю медичного обладнання, ліків та засобів захисту для медичних закладів.

Транспорт

Виділено 200 додаткових маршруток для забезпечення належного пересування жителів міста, які не можуть пропускати роботу, зокрема, медиків, поліцейських, пожежних.

Крім того, служби таксі "UBER" та "BOLT" готові безкоштовно забезпечувати переміщення медичних працівників. Міська влада розробляє механізм цієї ініціативи.

Розрізняйте фейкові новини і відстежуйте інформацію з надійних джерел в системі Semantrum. Система відстежує понад 20 телеканалів, 1 800 інтернет і друкованих ЗМІ, 15 радіостанцій в реальному часі. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum на 14 днів і забезпечте себе достовірною інформацією.

Маски

62 тис медичних масок придбано містом. Українські підприємства працюють над виробництвом ще 100 тис масок. Крім того, місто замовило маски за кордоном.

Пан Кличко подякував керівництву "Епіцентра", яке передало місту 1 тис. масок .

Швидкі

Придбано 39 нових карет швидкої допомоги. Вони оснащені найсучаснішим обладнанням, в тому числі і штучними апаратами вентиляції легень.

Медобладнання

Триває придбання апаратів штучної вентиляції легень.

Як дезинфікується міський транспорт

Дезинфекція транспортних засобів: автобусів, тролейбусів, трамваїв, маршруток відбувається кілька разів на день. Обробляють також зупинки, пішохідні переходи, мости, дороги.

Для обробки використовують 10 найменувань дезинфікуючих засобів, а саме:

- Тентамін;

- Хлор;

- Септональ та інщі.

Приймайте актуальні та зважені рішення у період кризи на базі виключно актуальної та достовірної інформації з ІТ-продуктами ЛІГА:ЗАКОН. Скористайтеся АНТИКРИЗОВИМ пакетом та працюйте командою в єдиному інформаційно-правовому полі. Оберіть пакет або замовте консультацію менеджера прямо зараз.

Також читайте:

Як діють великі мережі супермаркетів в умовах карантину;

Як в період карантину Епіцентр уникнув закриття;

Готівкову валюту в касах Приватбанку зможуть отримати тільки власники валютних депозитів;

Частину комуналки за період карантину сплатить держава;

Які права у працівників під час карантину;

Рада визнала карантин форс-мажорною обставиною.


Увійдіть, щоб залишити коментар