Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нове авто тепер можна зареєструвати онлайн: які документи потрібні

Реклама

В умовах карантину, сервісні центри МВС розширюють список адміністративних послуг, що можуть надаватись дистанційно.

Про це повідомляють на сайті МВС.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте підбірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни і майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, в т.ч. регулюючих роботу компаній в умовах корона-кризи, карантинів, надзвичайних станів разом з системами ЛІГА:ЗАКОН.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію і приймайте тверді і зважені рішення вже сьогодні.

Відтепер, починаючи з 21 березня 2020 року, чергові сервісні центри МВС будуть приймати документи в електронному вигляді для здійснення першої державної реєстрації нових легкових транспортних засобів.

Для отримання цієї послуги власник або уповноважена ним особа може надіслати до чергового сервісного центру МВС наступний пакет документів:

- заяву власника, та згоду на обробку персональних даних;

- копію паспорта (із зазначенням місця реєстрації);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- документ, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу;

- документ, де зазначена вартість транспортного засобу;

- документ щодо відповідності конструкції транспортного засобу установленим вимогам безпеки дорожнього руху.

Після перевірки сканкопій документів працівник призначає час та дату для отримання оригіналів документів, внесення заявником обов'язкових платежів і безпосередньої видачі свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків у сервісному центрі МВС.

Розрізняйте фейкові новини і відстежуйте інформацію з надійних джерел в системі Semantrum. Система відсліджує понад 20 телеканалів, 1 800 інтернет і друкованих ЗМІ, 15 радіостанцій в реальному часі. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum на 14 днів і забезпечте себе достовірною інформацією.

Крім того, у МВС нагадали, що збір на обов'язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації легкового транспортного засобу становить:

- якщо вартість транспортного засобу не перевищує або дорівнює 346 830 грн - 3%;

- якщо вартість транспортного засобу більше ніж 346 830 грн або дорівнює 609 580 грн - 4%;

- якщо вартість транспортного засобу більше ніж 609 580 грн- 5%.

На сайті МВС також можна знайти контакти необхідного вам сервісного центру.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна на сайті МВС у розділі “Реєстрація та експлуатація транспортного засобу” або за телефоном: (044) 290-19-88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC - на сайті hsc.gov.ua.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини