Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У одній з областей України запрацювала безкоштовна доставка ліків

Реклама

ОДА запускають сервіси замовлення ліків онлайн або телефоном.

Про це повідомили на сторінці МОЗ у Фейсбуці.

У період поширення коронавірусної інфекції МОЗ рекомендує без нагальної потреби не відвідувати місць масового скупчення та користуватися онлайн-послугами для придбання товарів першої потреби чи сплати комунальних послуг.

МОЗ закликає органи місцевої влади сприяти розробці алгоритмів, які б забезпечили ефективне функціонування таких сервісів у їхніх регіонах.

Зокрема, показовим є досвід Дніпропетровської ОДА, яка підписала Меморандум про партнерство із Сервісом пошуку та доставки ліків.

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте підбірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни і майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, в т.ч. регулюючих роботу компаній в умовах корона-кризи, карантинів, надзвичайних станів разом з системами ЛІГА:ЗАКОН.

Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію і приймайте тверді і зважені рішення вже сьогодні.

Сервіс уже почав працювати у 5 районах Дніпропетровської області: Дніпровському, Криничанському, Новомосковському, Павлоградському та Криворізькому. Найближчим часом він стане доступним і в інших районах області.

Для того, щоб скористатися сервісом, треба вибрати ліки на сайті Liki24.com, сформувати замовлення та у способах доставки вибрати “Доставка Укрпоштою”.

Замовлення доставляється безкоштовно.

Замовити ліки можна також за телефоном 068 296 14 52.

Зауважимо, що замовлення не приймаються на:

- медикаменти, які потребують спеціального температурного режиму зберігання;

- препарати з переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів;

- на сильнодіючі або отруйні лікарські засоби.

Розрізняйте фейкові новини і відстежуйте інформацію з надійних джерел в системі Semantrum. Система відсліджує понад 20 телеканалів, 1 800 інтернет і друкованих ЗМІ, 15 радіостанцій в реальному часі. Замовте тестовий доступ до системи Semantrum на 14 днів і забезпечте себе достовірною інформацією.

Також читайте:

Паспорт в смартфоні: "Дія" оголосила про реєстрацію;

Нове авто тепер можна зареєструвати онлайн: які документи потрібні

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини