Поліція міста Києва склала вже 574 адміністративних протоколи на порушників обмежувальних заходів. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
За першими п'ятьома протоколами до бюджету стягнуто 91 800 гривень.
«Також порушили одне кримінальне провадження за поставлення особи в небезпеку зараження вірусом. Та три кримінальних провадження за порушення карантинних обмежень», - наголосив мер Києва.
У Києві працює Моніторинговий центр з протидії поширенню COVID-19. До групи ризику, що контролює центр, увійшли майже 40 тисяч киян (які прибули з країн із великим розповсюдженням вірусу, та ті, хто контактував з хворими).
Центр здійснює моніторинг дотримання визначеними категоріями правил самоізоляції або обсервації, а ті, хто відмовляється йти на контакт з центром, матимуть справу з правоохоронцями.
Нагадаємо, у Києві встановлено нові протиепідемічні обмеження
Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.
Національна поліція також звітує про перші зафіксовані порушення карантину.
У патрулюванні задіяно сім тисяч співробітників. Найбільше протоколів складено у Дніпропетровській, Львівській, Одеській областях та у місті Києві. Так, правоохоронці виявили 14 правопорушників, які відвідували парки та сквери. Ще 10 адміністративних протоколів складено за порушення умов самоізоляції. Також є перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без масок.
«За виявленні порушення передбачена адміністративна відповідальність за статтею 44-3 КУпАП. Санкція статті передбачає штраф - від 17 до 34 тисяч гривень»,- сказав заступник Голови Нацполіції.
Читайте також: «Противірусні адмінки»: штрафи за порушення карантину та Покарання за порушення правил карантину не уникнути: судові рішення за березень
Не втрачайте важливу інформацію в кризових ситуаціях! Будьте в курсі розкладу судових засідань та завантаженості суддів. Відстежуйте судові справи по контрагентам, аналізуйте Правові позиції та судові рішення. Формуйте власну сильну позицію з системою аналізу судових рішень Verdictum. Отримайте повнофункціональний тестовий доступ за посиланням.