Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Перебування в обсерваторах буде безкоштовним, але харчування за свій рахунок

10.04.2020, 11:35
1052
0

Затверджено порядок проведення обов'язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів
Затверджено порядок проведення обов'язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів

Уряд постановою від 8 квітня 2020 № 262 оновив правила карантину та врегулював механізм організації роботи місць обсервації та госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону. Порядок також поширюється на осіб, які в'їжджають з тимчасово окупованих територій.

Перелік закладів обсервації визначають керівники обласних, Київської міської держадміністрацій. Вони також мають забезечити чергування біля пунктів пропуску через державний кордон бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги та організацію транспортування до місць обсервації, медичного (дистанційного) супроводу, надання медичної допомоги та видачі листків непрацездатності у разі потреби.

Перебування осіб в обсерваторах (ізоляторах), крім харчування, є безкоштовним.

Особи, які перебувають в обсерваторах, можуть отримувати особисті речі, продукти харчування (крім алкогольних напоїв та речей, заборонених до зберігання) та зобов'язані дотримуватись правил, встановлених адміністрацією.

Транспортування осіб від місця обсервації до місць проживання здійснюється за власні кошти осіб.

Адміністрація місця обсервації (ізоляції) забезпечує:

  • підготовку до прийому осіб та створення належних умов їх перебування;

  • дотримання вимог інфекційного контролю, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту під час обслуговування осіб, які перебувають на обсервації (ізоляції).

Видатки на проживання осіб у обсерваторах можуть здійснюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів (в тому числі за рахунок резервних фондів цих бюджетів). Відшкодування витрат місцевих бюджетів може здійснюватися за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету у розмірі фактично здійснених витрат, але не більше сум витрат на відрядження.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.


Увійдіть, щоб залишити коментар