Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Нардепи не згодні зі сплатою судового збору за оскарження адмінпостанов: проект

7.05.2020, 11:41
1896
0

У ВР зареєстровано законопроект щодо звільнення від сплати судового збору у зв'язку з оскарженням постанов у справах про адміністративні правопорушення
У ВР зареєстровано законопроект щодо звільнення від сплати судового збору у зв'язку з оскарженням постанов у справах про адміністративні правопорушення

4 травня у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 3424 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо звільнення від сплати судового збору у зв'язку з оскарженням постанов у справах про адміністративні правопорушення.

Як зазначено у пояснювальній записці, законопроект спрямований на усунення окремих правових колізій Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо звільнення осіб від сплати судового збору у випадку оскарження постанов у справах про адміністративні правопорушення.

Так, відповідно проекту Закону соба, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати судового збору.

Нагадуємо, що 18 квітня 2020 року Велика Палата Верховного Суду у постанові по справі № 543/775/17 прийшла до висновку що "у справах щодо оскарження постанов про адміністративне правопорушення у розумінні положень статей 287, 288 КУпАП, як і в інших справах, які розглядаються судом у порядку позовного провадження, слід застосовувати статті 2-5 Закону № 3674-VІ, які пільг за подання позовної заяви, відповідних скарг у цих правовідносинах не передбачають".

Відповідне рішення викликало обурення як у юристів, так і пересічних громадян.

Візьміть під контроль усі ризики, з якими зіштовхується ваша компанія. Спробуйте LIGA360 - екосистему хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати всю команду для спільного управління ризиками та пошуку нових можливостей в режимі віддаленої роботи.

Замовити безкоштовний повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 та ключових продуктів ЛІГА:ЗАКОН можна тут.

Також читайте:

Чи встановлено форму документу про оплату послуг адвоката: рішення ВС


Увійдіть, щоб залишити коментар