Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Кабмін схвалив Програму дій Уряду та направляє її до ВР

15.06.2020, 09:09
847
0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час обговорення проекту Програми на засіданні Уряду наголосив, що проект має бути внесений до Верховної Ради того ж дня
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час обговорення проекту Програми на засіданні Уряду наголосив, що проект має бути внесений до Верховної Ради того ж дня

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні, 12 червня, прийняв постанову про затвердження Програми діяльності Уряду.

Про це повідомляють на Урядовому порталі.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час обговорення проекту Програми на засіданні Уряду наголосив, що проект має бути внесений до Верховної Ради уже сьогодні. .

У програмі задекларовано продовження Україною шляху євроінтеграції за допомогою посилення курсу співпраці в рамках «Східного партнерства» та забезпечення відповідності України критеріям членства в ЄС, оновлення положень Угоди про асоціацію, впровадження визначених технічних та адміністративних стандартів НАТО.

Програма передбачає, що Уряд продовжить цифровізацію державних послуг. Зокрема, заплановано запровадження мінімум 200 державних послуг, доступних он-лайн. Також Програма містить низку заходів, направлених на реінтеграцію тимчасово окупованих територій.

Стежте за новинами вашої галузі? Спробуйте створити своє власне инфорпространство в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет-видань і друкованих ЗМІ. Вибирайте що читати саме вам! Спробувати LIGA360

Фінансово-економічний блок Програми передбачає продовження заходів щодо підтримки національного виробника та розробки й запровадження стимулів для розвитку бізнесу в Україні.

Зокрема, профільні міністерства мають працювати за наступними напрямками:

- збільшення кількості зайнятих осіб у малому та середньому підприємництві;

- середньорічне зростання фізичних обсягів експорту щонайменше на 5%;

- збільшення питомої ваги експорту товарів до ЄС в загальному обсязі експорту товарів;

- здійснення переходу від експортно-сировинної спрямованості до технологічної;

- проведення прозорої приватизації державних підприємств;

- збільшення кількості зареєстрованих фермерських господарств, у тому числі сімейних фермерських господарств, за рахунок залучення фінансових ресурсів у здійснення їх господарської діяльност;

- 10% валового внутрішнього продукту України формуватиме ІТ-галузь;

- забезпечення фінансування сектору безпеки і оборони на рівні не менше 5% запланованого обсягу ВВП;

- оптимізація структури та чисельності податкових органів, та за іншими напрямками.

Соціальний блок Програми Уряду, у свою чергу, концентрує увагу на наступних найважливіших завданнях:

- щорічний перерахунок пенсій 11 млн пенсіонерів;

- спрощення порядку призначення субсидій;

- зростання кількості реабілітаційних установ, які надають послуги за принципом «гроші ходять за людиною», на 10%;

- підвищення розміру допомоги понад 32 тис. опікунам (піклувальникам) на 43 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тощо.

Дізнатися потрапила ваша компанія в графіки планових перевірок державних органів нагляду і контролю можна також за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Крім того, ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить.


Увійдіть, щоб залишити коментар