Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фермери можуть отримати компенсації за кредитами: затверджено форму заявки

Реклама

Мінекономіки затвердило форми документів щодо здійснення фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, зокрема:

Затвердження цих документів надасть можливість уповноваженим банкам розпочати роботу щодо прийняття від позичальників заявок на отримання часткової компенсації відсоткових ставок за залученими банківськими кредитами, а позичальникам звернутися до банків та подати заявку для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів держбюджету.

Компенсації надаються відповідно до постанови Кабміну від 29 квітня 2015 року № 300 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів”.

Така компенсація надається на конкурсній основі суб'єктам господарювання агропромислового комплексу - юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам - підприємцям, які провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального характеру або які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва).

Сума компенсації не може перевищувати:

для позичальників, які провадять діяльність у галузях тваринництва, - 15 млн. гривень;

для позичальників, які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва), - 5 млн. гривень.

Аграрна галузь переживає часи турбулентності, тому сьогодні вкрай важливо об'єднати команду, щоб бути на крок попереду зовнішніх загроз. ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360 для агробізнесу. З LIGA360 керівник має можливість відстежувати зовнішні ризики та ухвалювати сильні рішення для втримання лідерських позицій. Юрист завжди в курсі суперечливих законодавчих змін, активізації рейдерських атак, стану контрагентів, партнерів, конкурентів і свого підприємства. Бухгалтер тримає на моніторингу всі нововведення, має постійний доступ до аналітики й роз'яснень суперечливих законів, автоматизує створення та подання звітності. Лише в червні обирайте комплекс інформаційно-аналітичних продуктів на найвигідніших умовах

Читайте також:

Уряд спрямував півмільярда гривень на погашення боргів перед аграріями

Страхування агросектора в Україні

Агрорейдерство по-українськи: як захистити свою землю

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини