Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ЛІГА:ЗАКОН представила оновлення рішення LIGA360

Реклама

Ключова зміна - новий інтерфейс і можливості модуля «Обговорення» екосистеми хмарних рішень LIGA360 дозволять навести лад в комунікаціях й інформаційних потоках, щоб сфокусуватися на головному.

Новий інтерфейс «Обговорень» дозволяє сформувати чітку структуру комунікацій та сфокусуватися та важливих для компанії інфоприводах. Усі бесіди чітко розділені за напрямками:

  • Інфоканали. Створені для організації спілкування по темам або в групах.

Користувачі можуть створювати тематичні канали з довільним списком учасників, або користуватися автоматично сформованими групами (наприклад, «Керівники», «Бухгалтери», тощо). Для обміну інформацією з усіма співробітниками компанії, доступний канал «Загальний».

  • Приватні повідомлення. Функція допомагає відділити приватні бесіди від групових і повідомляє чи працює зараз ваш колега в одному з продуктів компанії.

  • Ризики і можливості. Усі інфоприводи, як і раніше, мають свої параметри (оцінка вірогідності настання ризику чи можливості та його вплив на бізнес) та резюме (для швидкого ознайомлення з суттю проблеми).

Також, для зручної роботи з найбільш значущими інфоприводами, всі користувачі отримали доступ до «Дашборду інформаційних ризиків». На ньому наочно представлені усі ризики або можливості, впорядковані за параметрами важливості та вірогідності їх настання. Це дозволить бачити загальну картину в інформаційному просторі, яка впливатиме на вашу компанію.

Отримати вільний доступ до «Обговорень» та інших функцій LIGA360 можна двома способами: для компаній, які ще не приєдналися - рекомендуємо замовити доступ за посиланням. А користувачі рішення LIGA360 можуть самостійно додати колег (які не мають доступу до продуктів), надіславши запрошення через опцію «Моя команда».

Модуль «Обговорення» інтегрований з продуктами ЛІГА:ЗАКОН, що дає можливість миттєво поділитися з колегами інформацією щодо нововведень законодавства, судових рішень, змін в діяльності контрагентів, тощо.

Для оперативності комунікацій з командою, налаштована зручна система сповіщень про появу нових повідомлень чи каналів. Користувач може легко, працюючи в будь-якому продукті ЛІГА:ЗАКОН, побачити сповіщення про нові обговорення. Також сповіщення надходитимуть в телеграм-бот @Liga360_bot 5 разів на день.

Модуль «Обговорення» також доступний в мобільній версії. Бета-можливості дозволять переглядати усі канали та відповідати на повідомлення, створювати резюме ризиків чи можливостей.

Обговорення в LIGA360 - це можливість для учасників зберігати фокус, знаходити необхідну інформацію та приймати зважені рішення спільно. Спробуйте можливості LIGA360 для командної роботи вже сьогодні

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини