Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Депутати пропонують повернути паперову Книгу обліку для ФОПів

Реклама

До Верховної Ради надійшов законопроект № 3993, яким пропонується врегулювати процедуру веденням обліку доходів, видатків та інших показників для ФОП. Зокрема, проектом передбачається:

- збереження змін згідно Закону України 786-IX щодо ведення обліку у довільній формі шляхом помісячного відображення доходів та витрат;

- запровадження норми, згідно якої у разі реєстрації Книги обліку доходів у встановленому порядку та її щоденного ведення вона буде достатньою підставою для формування показників податкової звітності.

Книга обліку доходів може вестися в паперовому та/або електронному вигляді. У разі вибору ведення Книги у паперовому вигляді така книга має реєструється в контролюючому органі.

Відсутність книги обліку доходів, а також її ведення з порушенням встановленого порядку може бути підставою для притягнення платника податків до відповідальності виключно в разі, якщо такий платник податків зареєстрував Книгу обліку доходів у встановленому порядку.

Читайте також: ТОП-7 податкових змін за законом №786-ІХ

Нагадаємо, вести книгу обліку доходів можна за допомогою бота-бухгалтера ReporTах. Наприкінці місяця бот автоматично підраховуватиме загальну суму доходу та податок до сплати. Крім того, бот самостійно перевіряє чи немає у вас податкових боргів і штрафів перед державою. Після перевірки - допоможе сплатити борг миттєво.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини