Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Виторг через РРО менше 12 тисяч гривень на місяць - привід для перевірки ДПС

Реклама

Територіальні органи ДПС у Запорізькій області повідомляють, що з метою дієвого контролю за суб'єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки через зареєстровані РРО, фахівці податкової служби проводять аналіз виторгів, діяльності підприємців і підприємств, що звітують про мінімальні виторги, а також причини ненадходження інформації від РРО.

Передусім, для проведення перевірок відбираються господарські об'єкти, на яких застосовуються РРО з середньомісячним виторгом менше 12 тисяч гривень, що свідчить про незначний обсяг продажу, проведений через РРО, приховування реального обсягу розрахункових операцій та, відповідно, зниження рівня сплати податків.

На думку податківців, кожен господарський об'єкт потребує на місяць таких мінімальних витрат:

  • заробітна плата одного працівника (мінімальна зарплата у 2020 році) - 4,7 тисячі гривень;

  • утримання об'єкту торгівлі (послуг): оренда, комунальні платежі, земельний податок тощо - не менше 1 тисячі гривень;

  • обслуговування касової та іншої техніки - 200-500 гривень;

  • ліцензії та дозвільні документи - 700-2500 гривень тощо.

З метою уникнення правопорушень та забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів податківці закликають суб'єктів господарювання дотримуватися вимог законодавства, зокрема, Закону України від "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Читайте також: Серпневі РРО-новації: готуймось до оновлених штрафів. Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом.

Зверніть увагу на ReporTax - перший в Україні бот-бухгалтер, який сплачує податки та подає звітність для ФОП. Бот знає актуальні рахунки для всіх платежів и допомагає контролювати свої розрахунки з бюджетом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини