Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд пропонує розширити програму надання допомоги по частковому безробіттю

Реклама

У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроект № 3010а, яким запропоновано змінити умови надання допомоги по частковому безробіттю.

Зокрема, пропонується надавати допомогу по частковому безробіттю на період карантину не лише через COVID-19, а й у випадку встановлення подібних обмежень у зв'язку з іншими захворюваннями в майбутньому.

Право визначати порядок надання допомоги, її розмір, строки надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги буде надано Кабінету Міністрів України.

У пояснювальній записці відзначено, що за період реалізації цієї програми вона довела свою ефективність - понад 360 тисяч робочих місць вдалось зберегти завдяки наданню допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Зручно та швидко сплатити податки і подати звіти можна за допомогою бота-бухгалтер ReporTах. Крім того, бот самостійно перевіряє чи немає у вас податкових боргів і штрафів перед державою. Після перевірки - допоможе сплатити борг миттєво.

Отримайте комплексну підтримку на всіх етапах роботи зі звітністю разом з REPORT. Чат-підтримка для клієнтів, усі необхідні звіти та однакова ціна для платників і неплатників ПДВ. Замовляйте тестовий доступ та переконайтеся самі.  

Читайте також:

ФОПи можуть отримати допомогу по частковому безробіттю

Як оформити скорочення діяльності підприємства, щоб отримати допомогу по частковому безробіттю

Допомога по частковому безробіттю: як роботодавцям отримати фінансову підтримку

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини