Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Центр зайнятості повідомив, кого шукають роботодавці Києва

Реклама

За інформацією Київського міського центру зайнятості карантин суттєво не вплинув на структуру вакансій в столиці.

Найбільш затребувані в Києві:

- водії автотранспортних засобів (середня зароплата майже 15 тис. грн);

- контролери на пасажирському транспорті (12 тис. грн);

- слюсарі-ремонтники (11,5 тис. грн).

Бракує також вихователів та помічників вихователів, фахівців за різними напрямками роботи, продавців продовольчих товарів, в «дефіциті» - робітники з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, прибиральники службових приміщень, касири торговельного залу, сестри медичні, електромонтери.

Постійно є попит на фахівців ІТ-технологій, інженерів, бухгалтерів, лікарів.

Інженери-програмісти, із середньою зарплатою майже 30 тисяч гривень, - найбільш високооплачувані вакансії в Києві. Трохи менше (25 тис. грн) обіцяють столичним ріелторам. Майже 24 тис. гривень становитиме щомісячна зарплатня у головних механіків. Зарплатнею в 20 тисяч гривень роботодавці заохочують газозварників, випробувачів двигунів, слюсарів-складальників двигунів, ливарників металів та сплавів. Майже 19,5 тис. грн пропонують провідним інженерам, 18 тис. грн - керуючим відділеннями та електромонтажникам будівельним.

В базі Київського міського центру зайнятості налічується 10318 вакансій.  Близько 80% тих, хто перебуває на обліку - адміністративні службовці та топ-менеджери. Найбільше претендентів на одне вільне робоче місце - серед колишніх законодавців, керівників та менеджерів. На кожну вакансію серед них претендує 24 особи. Серед професіоналів (інженери, економісти, лікарі та ін.) на одну вакансію - 4 претенденти, а серед фахівців (механіки, бухгалтери, медсестри та ін.) - три. На одного кваліфікованого робітника, представника найпростіших професій та осіб без професії припадає 1-2 вакансії.

Відстежувати і постійно моніторити бренд компанії в мережі можна за допомогою нового інструменту - рольове місце HRа в системі LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, у тому числі для роботи віддалено. Рішення для HR-менеджера - це набір інструментів для моніторингу трудового законодавства, з усіма новаціями і експертними коментарями, а також модуль системи аналітики і моніторингу медіа-простору Semantrum для відстежування згадок бренду і відгуків про компанію

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини