Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Малий та середній бізнес отримає доступ до кредитування під державні гарантії

Реклама

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо надання державних гарантій на портфельній основі та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом» № 873-ІХ (проект №3659-д).

З текстами законопроектів зручно ознайомитися в відповідному модулі ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Замовити тестовий доступ можна тут.

Документом встановлено, що у 2020 році держава може надати портфельні гарантії в обсязі до 5 млрд грн для забезпечення часткового виконання боргових зобов'язань за портфелем кредитів банків-кредиторів, що надаються українським мікропідприємствам та МСБ, у розмірі, що не перевищує 80% загальної суми таких боргових зобов'язань за портфелем кредитів та 80% за кожним окремим кредитом.

Порядок відбору банків-кредиторів та умови надання державних гарантій встановлюються Урядом. Надання таких гарантій оформлюється у вигляді договору між Міністерством фінансів і банком-кредитором.

Закон також передбачає впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом, що дасть змогу реалізувати ініціативи Президента України щодо доступного іпотечного кредитування.

Щоденно підприємці зіштовхуються з низкою зовнішніх змін, які можуть коштувати їм бізнесу. Для того, щоб вберегти себе від законодавчих нововведень та вчасно реагувати на можливі загрози, обирайте інноваційні рішення для роботи ФОП. ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплексне рішення LIGA360 для підприємців, яке допоможе відслідковувати всі оновлення законодавства, безпомилково формувати звітність до держорганів, а також контролювати надійність контрагентів і партнерів. У вересні обирайте зі знижкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини