Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

При купівлі житла вперше не потрібно буде сплачувати пенсійний збір

Реклама

Уряд схвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій”. Про це повідомляє Урядовий портал. Текст постанови поки не оприлюднено.

Змінами урегульовано питання звільнення від сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування осіб при придбанні житла вперше та які перебувають у черзі на одержання житла. Наразі вони зобов'язані сплатити збір на обов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1% від вартості квартири.

Нагадуємо, що українці, які купують житло вперше, мають право на повернення пенсійного збору. Детальніше з процедурою повернення коштів можна ознайомитися у консультації від Ігора Ясько, керуючого партнера ЮК Winner: Порядок повернення збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при купівлі житла.

Перевірити забудовника перед купівлею квартири та поставити його на моніторинг можна з допомогою сервісу CONTR AGENT

Що необхідно перевіряти перед купівлею нерухомості на ринку первинного або вторинного житла, читайте за посиланням

Щоб убезпечити вашу нерухомість, земельні ділянки або об'єкти іпотеки від несанкціонованих рейдерських захоплень - скористайтеся сервісом SMS-маяк. Ви зможете контролювати не лише зміни, які відбулися в реєстрі, але і про спроби внести такі зміни.

Читайте головні новини, аналітичні матеріали та інтерв'ю ЛІГА:ЗАКОН Бізнес тепер у Telegram! Також підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини