Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

LIGA HR BAR: діджиталізація професії HRа в Україні

Реклама

22 вересня компанія ЛІГА:ЗАКОН ініціювала проведення ділового заходу у форматі вечірнього онлайн-бару для обговорення питання автоматизації процесів та загальної діджиталізації українського бізнесу. Захід проводили вже вчетверте, цього разу гостями були топові HR-спеціалісти України.

LIGA HR BAR зібрав близько 3000 глядачів, які ознайомились з актуальними кейсами та дієвими ІТ-рішеннями для ефективної роботи кадрових служб українських та міжнародних компаній. Під час онлайн-форуму HR-управлінці поділилися власним досвідом та інструментами, які вони використовують зі своїми командами під час карантину.

Спікерами LIGA HR BAR були:

  • Анна Саковець, Chief HR Officer ЛІГА:ЗАКОН

  • Ольга Красіна, HR Business Partner 4Service Group

  • Анна Басюк, HRD Volia

  • Тетяна Таніна, HR Business Partner IT-компанії Beetroot

  • Олена Маслій-Шишова, HRD компанії ІТ-Інтегратор

В рамках LIGA HR BAR присутні обговорювали стратегічну та операційну роль HR-спеціалістів у процесі діджиталізації компанії, тренди 2020 та реальні потреби діджитал-інструментів цієї професії, а також обмінювалися практичним досвідом.

Анна Саковець, Chief HR Officer ЛІГА:ЗАКОН, висловила спільну думку усіх спікерів стосовно того, що період карантину вніс суттєві зміни: як в управління командами, так і бізнесом загалом. На прикладі системи інформаційно-аналітичних продуктів для бізнесу LIGA360:HR, вона продемонструвала як автоматизувати роботу команд та виявляти зовнішні ризики та можливості. Спікер зазначила, що більше немає потреби використовувати кілька програм для аналізу, моніторингу, оцінки ризиків та комунікації, адже набагато зручніше зібрати все в одній системі, ніж обговорювати різні робочі питання у великій кількості чатів і месенджерів.

Окрім того, Анна Саковець поділилася власним кейсом про те, як вона приєдналася до компанії саме в період переходу на віддалений режим роботи і сповна відчула всі плюси й мінуси управління дистанційними командами:

«Сьогодні HR, як функція, зазнає глибинної трансформації. Перехід до діджиталізації виводить цю галузь взагалі на новий рівень менеджменту і стимулює використовувати нові діджитал інструменти, щоб бути ефективними. На віддалений режим роботи наша компанія перейшла досить швидко. Це стосується як бізнесу в цілому, так і HR-процесів. Фокус повинен бути на тому, щоб інвестувати в прості, технологічні продукти, які в коротких форматах допомагають людям отримувати нові знання, адже основний навик сьогодння - вміння швидко навчатися».

Загалом, для гостей LIGA HR BAR карантин не став перешкодою в роботі, а навпаки - новим викликом. На прикладі своїх компаній спікери розповіли про різні ІТ-інструменти, які щодня використовують в роботі HR: Cisco Webex, MS Teams, Streamyard, а також різні HRM та CRM системи.

Спеціально для цього онлайн-форуму компанія ЛІГА:ЗАКОН у партнерстві з 4Service Ukraine провели комплексне дослідження з метою розуміння реальної ситуації щодо впровадження digital HR-інструментів в українських компаніях, а також виявлення перешкод на шляху діджиталізації HR-процесів.

Ольга Красіна, HR Business Partner 4Service Group розповіла в прямому ефірі про підсумки дослідження і озвучила ТОП-3 переваг HR діджиталізації:

1. аналітика HR- даних

2. економія часу працівників HR-служби

3. підвищення продуктивності компанії загалом.

Компанія 4Service Group також виступила партнером HR досліджень, результати якого були презентовані спікером. Усі показники будуть оголошені на прес-брифінгу найближчим часом.

Запис трансляції LIGA HR BAR доступний за посиланням:

Інформаційними партнерами заходу виступили:

  • ділове медіа DELO.ua

  • спецпроект ТОП100 рейтинги (HR) від Ekonomika+.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини