Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оренда комерційної нерухомості: як не потрапити в "орендне рабство"

Реклама

Багато орендарів через карантин призупинили свій бізнес або навіть збанкрутували, тому знайти сьогодні нового орендаря в приміщення, який би був готовий сплачувати нерідко завищену орендну ставку, досить складно, про що свідчить величезна кількість оголошень, розміщених на вікнах ТРЦ та офісних центрів.

Щоб не обтяжувати себе пошуками потенційних орендарів, орендодавці вдаються до хитрощів - прописують у договорах оренди такі умови, що не дозволяють орендарю безболісно розірвати договір в односторонньому порядку, а далеко не кожен орендар підписуючи договір оренди, належним чином розуміє його положення та те, як вони діятимуть в майбутньому.

Орендодавці часто застосовують сумнівні прийоми, зокрема, не передбачають у тексті договору можливості його одностороннього розірвання з ініціативи орендаря, або встановлюють штрафи та гарантійний платіж у випадку розірвання договору тощо.

Детальніше про умови договору оренди, які необхідно взяти до уваги орендарю читайте у консультації: Орендне рабство або укладайте договори оренди свідомо

ЛІГА:ЗАКОН презентує Verdictum PRO - першу систему аналізу судових рішень із функціоналом передбачення вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Система Verdictum PRO дає змогу визначити вірогідність ухвалення схожого судового рішення за допомогою математичних моделей машинного зчитування інформації. Сьогодні Verdictum PRO аналізує понад 80 млн документів. Долучайтеся до перших користувачів революційного рішення Verdictum PRO.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини