Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

IT- галузі готують пільгові ставки податків

Реклама

У Мінцифри презентували концепцію спеціального правового режиму для розвитку IT-галузі - Дія City. Концепція передбачає низку правових та податкових особливостей для IT-сектору, а також зміни у трудовому законодавстві України. 

Головною метою Дія City є створення найбільшого в Європі глобального технологічного хабу. Спеціальний правовий режим поширюватиметься на всю територію України, а вносити законодавчі зміни у функціонування зони буде заборонено протягом 15 років. 

У рамках Дія City пропонується замінити податок на прибуток податком на виведений капітал за ставкою 10%. Податки на працю передбачають 5% ПДФО, ЄСВ у розмірі 22% від мінімальної заробітної плати та 1,5% військового збору. Резидентами Дія City зможуть стати лише ті IT-компанії,  діяльність яких відповідатиме спеціально розробленим КВЕДам Дія City. 

«В України неймовірно потужний потенціал розвитку IT-сектору - у нас створюються класні продуктові компанії, які постійно залучають інвестиції для розвитку своїх проєктів. При цьому у нас також ростуть сервісні компанії, і ми розуміємо, як важливо зберегти комфортні умови для їх розвитку. Для цього і створюється Дія City. Концепція передбачає гнучку адаптивну модель в трудових відносинах, фіксацію податкових ставок, захист від необґрунтованих обшуків, спроб тиску на бізнес», - зазначив заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков.

Нагадаємо,  у Парламенті зареєстровано вже 2 проекти для запуску Дія City

Відстежувати, що пишуть, говорять чи показують ЗМІ про вас або вашу компанію можна за допомогою сервісу медіамоніторингу Semantrum. Відстежуйте згадки про ваш бренд і відгуки про компанію зі знижкою до 20% на Semantrum та персональний робочий простір для піарника у системі LIGA360 .

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини