Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Не Zoom’ом єдиним. Як команді ефективно взаємодіяти на віддаленій роботі

Реклама

Посилення карантинних умов знову змушує український бізнес повертатися до віддаленої роботи. Окремі компанії вже оголосили, що не повернуться до офісів навіть після завершення обмежень, інші ж - ще готуються, шукаючи рішення, як не втратити командний дух та злагоджену комунікацію.

Ще в першу хвилю локдауну ЛІГА:ЗАКОН презентувала LIGA360 - IT-рішення на підтримку бізнесу, яке об'єднує топменеджерів та фахівців для спільної роботи.

«Ми помітили, що головна проблема топ-команд при дистанційній роботі - це різний інформаційний простір, на базі якого приймаються рішення. Саме тому ми розробили продукт, який позбавляє необхідності моніторити стрічку новин, при цьому оперативно отримувати необхідну для прийняття рішень інформацію, відфільтровуючи усе зайве. І головне - спростити комунікацію в колективі, допомогти топ-команді обговорювати та спільно розробляти стратегії реагування», - зазначає Ольга Таранова, Product Director ІТ-рішення LIGA360.

Як полегшити комунікації в команді разом з LIGA360?

Окрім базових персональних функцій: наприклад, автоматичні сповіщення про зміни законодавства чи контроль, які отримує кожен користувач в LIGA360, цей продукт, насамперед, створений як онлайн-простір для взаємодії з колегами. Разом ви можете обговорювати новини і документи, обмінюватися інформацією, оцінювати ризики та спільно приймати рішення.

Оцінюйте і прогнозуйте ризики разом

Попри те, що культура ризик-менеджменту не так поширена на українському ринку, цей інструмент керування бізнесом в теперішній час вкрай ефективний.

В LIGA360 реалізований дашборд «Управління ризиками», який доволі гнучкий і орієнтований на використання бізнесом будь-якого розміру. Він наочно показує вплив тих чи інших подій на бізнес, які вважають за необхідне додати користувачі.

Спільно формуйте стратегії реагування

А щоб залучати команду до оцінки, обговорення та узгодження рішень для мінімізації ризиків, працює зручний та безпечний чат для спільної роботи. Він створений для обговорення командами поточних проблем та спільного формування стратегій реагування на них. За потреби, будь-який ризик чи можливість можна легко адресувати до топ-менеджменту чи безпосередньо директора/власника бізнесу. Модуль «Обговорення» дозволяє створювати тематичні канали, а також персональні діалоги з користувачами, які теж належать до простору Liga360.

Відстежуйте новини та діліться ними з колегами

В LIGA360 є можливість відстежувати новини за обраними джерелами. При цьому кожен фахівець налаштовує власну стрічку новин, залежно від його спеціалізації. Проте справді важливою інформацією він може поділитися з усією командою - у декілька кліків формується дайджест новин з коментарями до кожної новини та надсилається колегам.

Створюйте спільний інформаційний простір

Якщо ж так сталось, що у вашого колеги немає доступу до LIGA360 - будь-хто з користувачів може запросити його в спільний простір. Для цього достатньо лише заповнити заявку через опцію «Моя команда». Доступ надається безкоштовно, для цього необхідна лише згода того користувача, якого запрошують до взаємодії. Разом ви зможете обговорювати новини і документи, обмінюватися інформацією особисто чи в групах.

Окрім можливості комунікувати разом, вільний доступ до LIGA360 дозволяє використовувати модулі: «Бізнес-розвідка» - для перевірки діяльності партнерів чи конкурентів (наприклад, дізнатися про останні виграні тендери чи зміни видів діяльності), «Мої новини» - для моніторингу новин з-понад 150 веб-джерел, «Обране» - для організації зберігання і доступу до корисних посилань, контролювати репутацію компанії або стежити за боргами перед державою.

Замовити доступ до LIGA360, щоб користуватися усіма перевагами рішення під час віддаленої роботи можна за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини