Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Депутати пропонують збільшити штраф за незаконне виселення з житла у двісті разів

Реклама

4 листопада у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4333 щодо посилення відповідальності за незаконне виселення з житла.

З текстами законопроектів зручно ознайомитися в ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Замовити повнофункціональний тестовий доступ можна тут.

Проектом передбачається внесення змін до статті 162 (Порушення недоторканності житла) Кримінального кодексу, а саме пропонується змінити редакцію частини першої цієї статті та доповнити її новими частинами третьою і четвертою, передбачивши посилення кримінальної відповідальності за незаконне виселення із житла та вчинення таких дій за кваліфікуючими ознаками.

Выдповыдно до законопроекту незаконне виселення із житла за попередньою змовою групою осіб, службовою особою, а також із застосуванням насильства загрожуватиме від 5 до 8 років позбавлення волі (зараз - 5).

За незаконне ж виселення без обтяжуючої кваліфікації передбачено штраф у розмірі від 170 тис. до 255 тис. грн (зараз - від 850 до 1700 грн) або позбавлятимуть волі на строк від 3-х до 6 років (зараз - обмеження волі на строк до 3-х років).

Щоб убезпечити вашу нерухомість, земельні ділянки або об'єкти іпотеки від несанкціонованих рейдерських захоплень - скористайтеся сервісом SMS-маяк. Ви зможете контролювати не лише зміни, які відбулися в реєстрі, але і про спроби внести такі зміни.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини