Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підсумки прес-конференції "Штучний інтелект для рейтингування бізнесу"

Реклама

Унікальну технологію штучного інтелекту SMART-DATA-аналіз представила компанія ЛІГА:ЗАКОН під час прес-конференції 10 грудня. Саме ця методика була покладена в основу рейтингування українського бізнесу та визначення переможців Всеукраїнського юридичного рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2020.

Цьогоріч об'єктами SMART-DATA-аналізу стали 4685 юридичних фірм. Інформація про них ґрунтується на відкритих даних юридичного каталогу Liga:BOOK, завдяки якому й відбулося автоматизоване рейтингування.

Спікери заходу говорили про оцінювання українського бізнесу за допомогою штучного інтелекту та демонстрували можливості для систематизації відкритих даних задля оцінки успішності компаній і персоналій загалом на бізнес-ринку України. Варто наголосити, що юридична спільнота стала першопрохідцем рейтингування за допомогою SMART-DATA-аналізу, адже використання цієї технології можливе в будь-якій галузі бізнесу.

Директор LegalTech-бізнесу ЛІГА:ЗАКОН Валерій Решетняк представив презентацію й розповів про можливості штучного інтелекту, який лежить в основі SMART-DATA-аналізу. Використання цієї технології передбачає максимальну відкритість даних і мінімізацію впливу людини на результати рейтингування. Окрім того, SMART-DATA-аналіз дає змогу робити зріз ринку в будь-який момент часу, а не лише один раз на рік.

«Ми використовуємо дані нашого каталогу юридичного ринку Liga:BOOK і відкриті дані, отримані за допомогою продуктів ЛІГА:ЗАКОН. Наприклад, з продукту Contr Agent ми отримуємо інформацію про дохід компанії, кількість персоналу тощо, за допомогою Verdictum можна подивитися дані по судових рішеннях, система медіамоніторингу Semantrum дає картину щодо згадувань компанії у ЗМІ. Таким чином було відібрано 15 критеріїв для SMART-DATA-аналізу», - наголосив Валерій Решетняк.

Варто зазначити, що під час LIGA ZAKON AWARDS 2020 технологія SMART-DATA-аналізу становила 30 % оцінки в підсумкових балах, тобто частину методології рейтингування, а 70 % - традиційне анкетування. Саме на перетині цих двох оцінок і визначалися переможці, які отримали визнання та призи.

Об'єктивність методології оцінки номінантів і визначення переможців підтвердили спостерігачі рейтингу, які є представниками відомої в Україні та світі компанії Baker Tilly. Уся методологія, формули розрахунку, коефіцієнти й пояснення доступні на сайті LIGA ZAKON AWARDS. Кожен охочий має змогу їх завантажити та докладно з ними ознайомитися.

Також в рамках прес-конференції було представлено всі етапи формування оцінок для визначення переможців спеціальних премій рейтингу, зокрема "Медіавизнання року". Переможця у вказаній номінації визначали за допомогою системи Semantrum, яка автоматично аналізує всі дані, використовуючи особливу ІТ-модель, і визначає кількість згадувань компанії у ЗМІ в співвідношенні кількості позитивних згадувань до загальної кількості. Публікації охоплювали період із 1 січня по 16 жовтня 2020 року.

Ірина Холод, директорка з маркетингу ЛІГА:ЗАКОН, озвучила всі питання щодо результатів рейтингу, які надійшли від юридичного ринку, і розповіла про плани на майбутнє.

«ЛІГА:ЗАКОН планує й надалі розвивати цей напрям і рейтингувати не лише юридичний ринок, а й інші сфери українського бізнесу, адже продукти компанії мають доступ до даних у різних сферах діяльності», - зазначила Ірина Холод.

З методологією SMART-DATA-аналізу можна ознайомитися на сайті LIGA ZAKON AWARDS: https://awards.ligazakon.net/.

Повний список ТОП-100 юридичного ринку знаходиться у вільному доступі за посиланням

Запис прес-конференції доступний для перегляду на YouTube

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини