Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Чи можливо змінити кадастровий номер земельної ділянки

14.01.2021, 11:45
10608
2

Кожна земельна ділянка при реєстрації отримує унікальний код - кадастровий номер
Кожна земельна ділянка при реєстрації отримує унікальний код - кадастровий номер

Зміна кадастрового номера у існуючої земельної ділянки все ж можлива, але тільки у разі розширення чи звуження її меж.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Директора Департаменту містобудування і архітектури КМДА Юрій Тацій.

Згідно зі статтею 1 Закону «Про Державний земельний кадастр», кожна земельна ділянка під час реєстрації отримує унікальний код - кадастровий номер. Це індивідуальний набір цифр і знаків, який зберігається за ділянкою протягом всього часу її існування.

Найчастіше номер змінюється у таких випадках:

- коли землю розділяють на декілька частин. Тоді кожна новоутворена ділянка отримує власний кадастровий номер, адже її початкові межі змінено;

- коли ділянки об'єднують в одну. Принцип зміни меж такий самий, а значить нова територія отримує один новий кадастровий номер.

В обох випадках власник (або власники) повинні отримувати містобудівні умови та обмеження на будівництво, навіть якщо воно вже розпочато. І цілком можливо, що наявні споруди суперечитимуть виданій документації. У такому разі отримувач МУО зобов'язаний змінити параметри своєї забудови.

.

Ефективне управління бізнесом з уникненням можливих ризиків можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе вам бути в курсі всіх законодавчих змін, що стосуються підприємницької діяльності, а також забезпечать вам надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА.


Увійдіть, щоб залишити коментар