Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Як діяти, якщо у реєстрі не знайшли створений вами фіскальний чек

21.01.2021, 16:31
494
0

Суб’єкти господарювання можуть перевірити наявність фіскального чеку на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку»
Суб’єкти господарювання можуть перевірити наявність фіскального чеку на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку»

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що суб'єкти господарювання можуть перевірити наявність фіскального чеку на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку».

Інформація про фіскальний чек з'являється на вебпорталі ДПС в Реєстрі «Пошук фіскального чеку» у наступних випадках:

- фіскалізації чеку у режимі онлайн - після отримання на пристрій підтвердження його фіскалізації на фіскальному сервері ДПС;

- фіскалізації чеку у режимі офлайн - після отримання від пристрою пакету даних про чеки сформовані в режимі офлайн (після відновлення зв'язку між програмним реєстратором розрахункових операцій та фіскальним сервером ДПС).

Якщо фіскальний чек відсутній за результатами пошуку засобами Електронного кабінету, то необхідно повторно перевірити введені дані у пошукових реквізитах та повторити пошук.

У разі відсутності фіскального чеку суб'єкту господарювання необхідно надіслати лист з повідомленням про його відсутність до ДПС. До такого повідомлення необхідно додати копію чеку, який не знайдено.

Подати звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Переконайтеся самі


Увійдіть, щоб залишити коментар