Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент підписав Закон про допомогу безробітним під час карантинів або НС

Реклама

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон щодо надання допомоги з часткового безробіття на період карантину або надзвичайної ситуації.

Про це повідомили на сайті Глави держави.

Йде мова про Закон № 1212-IX «Про внесення змін до статті 47-1 Закону "Про зайнятість населення" щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та/або надзвичайної ситуації, встановлених Кабінетом Міністрів України» (проект № 3010а), який Верховна Рада ухвалила 4 лютого 2021 року.

Чинне законодавство передбачає надання допомоги з часткового безробіття на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов'язані з протидією поширенню COVID-19.

Підписаний Президентом документ дозволить українцям отримувати допомогу з часткового безробіття не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України.

Кабінет Міністрів буде визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Контролювати ризики та слідкувати за репутацією компанії - просто з Liga360: Керівник. Ви отримаєте інструменти бізнес-розвідки та перевірки контрагентів, моніторинг ключових ЗМІ та автоматичні сповіщення про персону/бренд в Telegram. А ще Liga360 дає можливість слідкувати за змінами законодавства та судових рішень. Замовте Liga360 та оцініть усі переваги ІТ-рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини