Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

ВР ухвалила закон про зменшення фінансового навантаження на роботодавців

4.03.2021, 14:02
7490
0

Зміни внесено до Кодексу законів про працю, Закону «Про зайнятість населення» та деяких інших законодавчих актів
Зміни внесено до Кодексу законів про працю, Закону «Про зайнятість населення» та деяких інших законодавчих актів

Сьогодні, 4 березня, Верховна Рада прийняла Закон, яким удосконалено порядок здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, підвищення його ефективності, зменшення фінансового навантаження на суб'єктів господарювання (проект № 0958).

Відповідні зміни внесено до Кодексу законів про працю, Закону «Про зайнятість населення» та деяких інших законодавчих актів.

Цими змінами:

- розмежовано державний, внутрішній та громадський контроль за додержанням законодавства про працю;

- уточнено підстави для притягнення до відповідальності за недопущення до проведення перевірки, створення перешкод у її проведенні;

- визначено граничні строки накладення фінансових санкцій за порушення законодавства про працю та зайнятість населення та винесення контролюючим органом припису при першому вчиненні правопорушення;

- встановлено адміністративну відповідальність посадових осіб органів державного нагляду (контролю) за винесення приписів, розпоряджень, податкових повідомлень-рішень, вимог та рішень про накладення фінансових стягнень, що скасовані в адміністративному чи судовому порядку тощо.

Економте час на підготовці звітності з IT-рішенням LIGA360:Підприємець. Система має зручний календар сплати податків і подання звітів. Тут можна отримати шаблони актів, видаткових, довіреностей, рахунків. А з алгоритмами заповнення звітів і підтримкою у чаті - у вас не буде сумнівів щодо правильності документів. Замовляйте тестовий доступ сьогодні.


Увійдіть, щоб залишити коментар